Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Sipariş | İnsan Kaynakları | İletişim
Kurumsal
Hakkımızda
Katalog
Kataloğumuzu incelemek
için tıklayınız
Bizden Haberler
E-Bülten
Üye Olun. Güncel bilgilerden haberdar olun...
Bize Ulaşın
Kurumsal
EZİO olarak, 1988 yılından bu yana güçlü iş hacmimiz, kalite anlayışımız, deneyimli elemanlarımız ve geniş ürün parkurumuzla kemer sektöründeki yerimizi korumaktayız. İstanbul Merterdeki fabrikamız 2500 m2'lik kapalı alan olup, konusunda uzman ekip ve personelimizle birlikte siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve kusursuz hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 
ANLAYIŞIMIZ
 
Zaman değiştikçe zevkler değişiyor ve istekler çeşitleniyor. Ezio olarak değişmeyen tek şeyin değişimin ta kendisi olduğu anlayışından yola çıkarak, apayrı zevklerin, tarzların buluştuğu farklı renkler ve desenler ile bezenmiş düşüncelerinizi, belinizdeki zerafete ekledik. Ezio'nun zengin ürün, renk ve desen dünyasında iddia ediyoruz ki aradığınız ürünleri muhakkak bulacaksınız. Farklı tarzımız, modern çizgimiz ve sürekli yenilikler peşinde olan kadromuz ile birlikte hizmet vermeye devam edeceğiz. Gözünüz ve kulağınız bizde olsun. Yeniliklerimizi siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Birlikte paylaşmak adına...
 
BAŞARILARIMIZ
 
İhracat ve ithalatta kendi alanımızda önemli bir yer almaktayız. Üretimimizin önemli bir kısmını, giyim sektöründe önde gelen tanınmış firmalara yapmaktayız. İsteklerinizi ve beğenilerinizi kolaylaştıran tasarımlarımızın öyküsü tasarım ve üretim bütünselliğinde kullanıcının eline ulaşıncaya dek önemli aşamalardan geçer. Bizler tasarımlarımıza hayat verirken esin kaynaklarımızdan yaratıcı yeteneklerimize, üretim deneyimlerimizden, çalışma titizliğimize kadar tüm enerjimizi ürüne katarak kullanıcının beğenisine sunuyoruz. 23 yıllık tasarım ve üretim birikimimizle hep daha iyisini ve daha kalitelisini ürettik. Bu uzun yolculuğumuzda başarılarımızı siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Sizin ilk tercihiniz olmaya ve güveninizi kazanmaya devam edeceğiz..
 
Koleksiyonumuz kadın ve erkek için kemer, çanta, cüzdan ve her türlü deri aksesuarlarından oluşmaktadır.
 
SADECE BİZ GERÇEK KALİTEYİ GERÇEK FİYATIYLA 1988 YILINDAN BERİ ÜRETİYORUZ.
Copyright © 2013 Ezio Kemer. Tüm Haklari Saklıdir.